SUKTUKAI - SPINNER

Žaislų topų topas Fidget Hand Spinneris (spineris) suktukas (sūkutis)! Jis ir atpalaiduoja, ir nuima stresą, ir padeda susikoncentruoti, ir ramina. Puikus relaksacinis žaislas, kuris telpa į delną. Taigi jį yra patogu naudoti bet kur ir bet kada. Įvairūs triukai atliekami draugų rate, žaidimai, sukimosi laiko išbandymai - tai tik kelios sūkučio ...

Žaislų topų topas Fidget Hand Spinneris (spineris) suktukas (sūkutis)! Jis ir atpalaiduoja, ir nuima stresą, ir padeda susikoncentruoti, ir ramina. Puikus relaksacinis žaislas, kuris telpa į delną. Taigi jį yra patogu naudoti bet kur ir bet kada. Įvairūs triukai atliekami draugų rate, žaidimai, sukimosi laiko išbandymai - tai tik kelios sūkučio (suktuko) pritaikymo galimybės!

Patiriantiems daug streso suaugusiesiems taip pat siūlome įsigyti Fidget Spinerį, kuris pakeis tokius nervinius impulsus kaip tušinuko kramtymas ar spragsėjimas, kojos judinimas ir pan.

Suktukas vaikus atitrauks nuo kompiuterinių žaidimų, filmukų žiūrėjimo, nes žymiai smagiau kieme su draugais pažeisti suktukais - spineriais.
Hand Spinner puikiai tiks bendravimui, judėjimui skatinti, lavins vaizduotę, nes vis norėsis kitaip jį išsukti, išmokti besisukantį išlaikyti ant vieno piršto, o pažengusiesiems atlikti sudėtingesnius triukus. Sūkutis puikiai nuramins po sunkios dienos, nes vien tik žiūrėjimas į besisukantį Fidget Spinerį ramina, padeda lengviau užmigti.

Įvairios spinerių rūšys (plasmasiniai, metaliniai, unikalių formų ir spalvų) turi savo ypatumų - skirtingus sukimosi greičius, laikus ir svorius.

Fidget Spinner (suktukas) yra patogus naudoti visiems ir visada – mokykloje, darbe, automobilyje, parduotuvėje, lauke, lovoje ir namuose – kur tik panorėsite, ten ir suksite. Šis žaislas neskleidžia jokio pašalinio garso; sukasi nuo 2 iki 6 minučių; kompaktiškas, nes telpa delne; atpalaiduoja, ramina, prablaško bei atlieka dar dauk kitų gerų dalykų! Įsigykite Fidget suktuką spinerį jau dabar mūsų parduotuvėje!

Plačiau

SUKTUKAI - SPINNER Yra 12 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų