Elektriniai paspirtukai
Elektriniai paspirtukai, kartais dar vadinami motoroleriais, bet iš tiesų yra tik motorolerių atmaina ir nėra skirti dalyvauti eisme. Elektrinis paspirtukas skirtas važiuoti daugiausia privačiose valdose, uždarose aikštelėse, todėl jų panaudojimo sfera siauresnė negu motorolerio, mopedo ar motociklo. Yra daug elektrinių paspirtukų rūšių. Jie gal...
Elektriniai paspirtukai, kartais dar vadinami motoroleriais, bet iš tiesų yra tik motorolerių atmaina ir nėra skirti dalyvauti eisme. Elektrinis paspirtukas skirtas važiuoti daugiausia privačiose valdose, uždarose aikštelėse, todėl jų panaudojimo sfera siauresnė negu motorolerio, mopedo ar motociklo. Yra daug elektrinių paspirtukų rūšių. Jie gali būti ir dviračiai, ir triračiai, su sėdyne, ar be jos, ratai gali būti pripučiami ir ne arba tik vienas jų - pripučiamas. Elektrinis paspirtukas (ang. electric scooter) gali judėti iškart iš vietos arba tam, kad užvestų variklis - reikia atsispirti, t. y. variklis užsiveda pasiekus tam tikrą greitį, tokiu būdu pratęsiamas variklio tarnavimo laikas.
Ilgiems atstumams įveikti rekomenduojama rinktis elektrinį paspirtuką su sėdyne, ant kurios patogu sėdėti (prieš sėdynę yra laisva vieta kojoms pasidėti).
Nors vairuotojas nėra apsaugotas nuo priešinio vėjo ar purvo purslų skydu, kuris eitų nuo vairo žemyn ir atgal, bet šiuolaikiniai elektriniai paspirtukai gali išvystyti itin didelį greitį - net iki 25 km/h.
Ant variklio ir kitų elektrinių paspirtuko dalių yra gaubtai, dar kitaip vadinami apsaugomis, kurios saugo pagrindines paspirtuko dalis nuo išorės pažeidimų, vandens ir purvo. Nors gamintojai nerekomenduoja važiuoti šiais paspirtukais per lietų, žolę ar žvyrą, bet pravažumas gruntiniais keliais yra geresnis tų elektrinių paspirtukų, kurių padangos yra pripučiamos.
Paprastai elektriniai paspirtukai turi Reset mygtuką, kuris saugo juos nuo variklio perkaitimo ir prireikus jį atjungia. Todėl, jei jau atsitiko taip, kad elektrinis paspirtukas staiga sustojo ir nevažiuoja, rekomenduojama šiek tiek palaukus - paspausti Reset mygtuką ir bandyti užsivesti.
Elektrinis paspirtukas yra patikimas, jį paprasta vairuoti ir patogu eksploatuoti.
Tiek amerikiečių Razor, tiek britų (anglų) Zinc elektriniai paspirtukai yra kokybiški, galingi, greiti ir geresni jų kiti parametrai palyginus su kitų gamintojų elektriniais paspirtukais. Itin visų mėgstamas ir populiarus Razor 360 triratis paspirtukas, kuris yra ne tik galingas, bet ir labai manevringas, patrauklaus dizaino, pasižymi labai geromis eksploatacinėmis savybėmis.
Elektriniai paspirtukai, įgavus šiek tiek patirties ir vairavimo įgūdžių, puikiai tiks keliaujant didesniems atstumams įveikti arba pasižvalgyti po miestą.
Plačiau

Elektriniai paspirtukai Yra 43 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 21 iš 43 dalykų
Rodoma 1 - 21 iš 43 dalykų