Dideliais ratais paspirtukai
Paspirtuku su dideliais ratais gali važiuoti bet kokio amžiaus žmogus (ypač tinka paaugliams ir suaugusiesiems). Važiavimas paspirtuku ugdo ištvermę, jėgą, vikrumą, drąsą, išradingumą, atpalaiduoja bei gerina nuotaiką. Paspirtukas pastarosiomis dienomis tapo itin populiarus. Vieniems jis - transporto priemonė, kitiems - puikus poilsis, dar kitie...
Paspirtuku su dideliais ratais gali važiuoti bet kokio amžiaus žmogus (ypač tinka paaugliams ir suaugusiesiems). Važiavimas paspirtuku ugdo ištvermę, jėgą, vikrumą, drąsą, išradingumą, atpalaiduoja bei gerina nuotaiką. Paspirtukas pastarosiomis dienomis tapo itin populiarus. Vieniems jis - transporto priemonė, kitiems - puikus poilsis, dar kitiems - sveikatos palaikymo ir stiprinimo priemonė.
Kiekvienais metais pagaminama vis daugiau įvairios konstrukcijos, modelių ir paskirties paspirtukų (su dideliais, vidutiniais ir mažais ratais, kelioninių, turistinių, sportinių, triukinių, vaikams ir kt.). Šiuo metu itin populiarūs Urban, D-Max ir Hudora gamintojų paspirtukai. Yra daugybė šių paspirtukų konstrukcijos atmainų: paspirtukai skiriasi rėmo matmenimis ir forma, ratų matmenimis (diametrais) ir padangų storiu, vairo, rankenų forma, stabdžių tipu; vieni turi dėklus gertuvėms, rankinius stabdžius, kojeles juos pastatyti, kiti neturi. Pagrindiniai konstrukcijos elementai daromi iš pakankamai tvirto plieno, aliuminio ir jų lydinių. Kad paspirtuko masė būtų mažesnė, jo rėmas, priekinė šakė ir vairas daromi iš vamzdžio.
Su paspirtuku dideliais ratais galima važiuoti bet kokiu keliu ir takeliu, žole ir smėliu, mišku ir lauku. Jis yra tvirtas, turi didelę stiprumo atsargą, todėl gali išlaikyti nemažą svorį (iki 100 kg ar net iki 150 kg). Plačios padangos, du amortizatoriai, aukštas vairas, paprasta eksploatacija - tai tik keli šių paspirtukų privalumai.
Plačiau

Dideliais ratais paspirtukai Yra 8 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų