Sveiki apsilankę BUGIS.lt internetinėje parduotuvėje

Žaislai, kad ir kokio amžiaus vaikas (visai mažas, ūgtelėjęs ar jau visas vyras (panelė)) būtų, turi būti visokeriopai saugūs: būti nedegūs, jų sudėtyje neturi būti toksinių medžiagų. Mažyliams skirti žaislai turi ugdyti jo judesius ir suvokimą, lavinti regėjimą, klausą, tobulinti lytėjimą ir pan. Didesniems vaikams žaislus rinkitės pagal žaidimų pobūdį priklausomai nuo vaiko judrumo, pomėgių ir charakterio. Vieni vaikai mėgsta lėtus, ramius, nejudrius žaidimus, kiti – priešingai, treti – ir vienokius, ir kitokius.

Visus šiuos reikalavimus atitinka mūsų siūlomi nauji, o taip pat ir ekspoziciniai žinomų gamintojų (Hasbro, ELC, Fisher Price, Vtech, Teksta, Lego, Furby, Barbie, Mega Bloks, Tiny Love, Mothercare, Playskool, Disney, Urban, Razor, Hudora ir kt.) žaislai, paspirtukai ir kitos prekės vaikams (Avent, Tommee Tippee, Babaluno Baby, Graco, Maxi Cosi, H&M, Mamas & Papas, Marks & Spencer, Next ir kt.), kurios atkeliauja tiesiai iš Anglijos (Jungtinės Karalystės). Jie pagaminti iš kokybiškų, sveikatai nepavojingų medžiagų ir atitinka Europos Sąjungos keliamus reikalavimus – Europos Sąjungos saugumo standartus (EN 71), o mes Jums siūlome patrauklią rinkos kainą. Nuo šiol mažylių svajonės pildysis, nes kokybiški ir saugūs žaislai, žaidimai, paspirtukai, elektriniai paspirtukai ir kita technika taps įperkami Jų tėveliams.

Dauguma daiktų vaikams atkeliauja iš Vakarų Europos (UK) ekspozicijų, jie gali nieko nesiskirti nuo naujų supakuotų prekių, gali būti su pažeista pakuote (aplamdyta pakuotė, atidaryta dėžutė ar kt.), parduotuvių lentynose buvę žaislai, žaislai be instrukcijų, gali skirtis prekių išdėstymas pakuotėje nuo gamintojo išdėstymo. Visos prekės yra tikrinamos – kiekvieno žaisliuko ar kito daikto „trūkumus“, jei tokių yra, rasite pasiskaitę atitinkamos prekės aprašymą, taip pat prekės būklę matysite ir iš tos prekės nuotraukų. Skirtingai nei kiti žaislų išparduotuvių pardavėjai, mes Jums suteikiame 30 kalendorinių dienų pinigų grąžinimo ir pirktos prekės garantiją. Branginame kiekvieną savo klientą, todėl stengiamės dirbti taip, kad Jums ir Jūsų vaikams netektų nusivilti.

Elektroninėje parduotuvėje www.bugis.lt rasite itin platų paspirtukų, žaislų ir kitų prekių asortimentą, skirtą žaisti tiek namuose, tiek kieme: nuotoliniu būdu radijo bangomis valdomus automobilius, šuniukus robotukus, lėles, keturračius, furbius, stalo žaidimus, dėliones, klijuojamus modelius, Lego konstruktorius, kūrybinius rinkinius mergaitėms ir berniukams, kūdikių lavinamuosius žaislus, konstruktorius, dėliones, stalo žaidimus, muzikinius žaislus, barškučius, kramtukus kūdikiams, žaislus vežimėliui, lovytei, autokėdutei, migdukus kūdikiams, lavinamuosius kilimėlius, vaikštukus, keturračius, šokliukus, maitinimo kėdutes, gultukus, vibro kėdutes, automobilines kėdutes, maniežus, kūdikių nešiokles, vaikjuostes, slingus, supynes, apsaugas stalčiams, apsaugas durims, naktipuodžius, mobilias aukles, elektrinius pientraukius, sterilizatorius, priemones maitinimui ir dar daug kitų žaisliukų ir technikos Jūsų vaikučiams. Stebėkite žaidžiančius savo vaikus ir pamatysite, kiek daug džiaugsmo Jūsų jaunuoliams gali suteikti mūsų siūlomi žaislai, kokie jie būna linksmi ir laimingi. Žaislai, žaidimai tai yra nuolatinis mažylių, vaikų ir net paauglių užimtumas, kuris įvairiapusiškai lavina, ugdo pažinimo jausmą, skatina tobulėti, išpido svajones ir neleidžia nuobodžiauti.

Mes siūlome Jums tik kokybiškus ir saugius žaislus bei paspirtukus už optimalią kainą, kuriuos atrenkame ne tik pagal kokybę ir funkcionalumą, bet ir pritaikymą ugdymo procese. Rūpinamės, kad vaikai žaistų su kuo įvairesniais žaislais, todėl siūlome žaislus, padedančius pažinti mus supantį pasaulį, nuolat pildome prekių asortimentą. Nesvarbu, kokiame Lietuvos mieste esate: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevežyje, Šiauliuose ar bet kokiame kitame Lietuvos mieste ar miestelyje apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite neišeidami iš namų, taip pat esate laukiami ir mūsų parduotuvėje Vilniaus mieste (Šeškinės g. 22A). Žaislus, paspirtukus ir kitus daiktus savo vaikučiams galėsite užsisakyti ir internetu. Todėl džiaugiamės, galėdami Jums pasiūlyti puikų būdą, leidžiantį sutaupyti nesistumdant parduotuvėse žmonių spūstyse, t. y. apsipirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje, kurioje rasite ne tik naujų, bet ir ekspozicinių vaikiškų prekių savo mažiesiems.

Taupykite pinigus ir pirkite čia! Smagių pirkinių linki Bugis.lt :)