Bentley Organic Bio žaislų purškiklis (valiklis) 500 ml Padidinti

Bentley Organic Bio žaislų purškiklis (valiklis) 500 ml

Nauja prekė

Nauja prekė.

Smulkiau

8,41 € su PVM

Apie prekę

Šis nuostabus ir draugiškas gamtai Bentley Organic Bio žaislų purškiklis (valiklis-dezinfekatorius)  500 ml ne tik gerai nuvalo įvairius paviršius, bet ir palieka juos higieniškai švarius. Jo sudėtyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų (90 proc. ingridientų yra ekologiški), todėl jis yra saugus aplinkai ir vaikams, tačiau negailestingas mikrobams: tyrimais įrodyta, kad panaikina 99,9 procentus įvairių mikrobų.

Bentley Organic Bio žaislų purškiklis ne tik veiksmingas, bet ir paprastas naudoti, nes nuvalo visus sunkiai pasiekiamus paviršius; lengvai ir greitai suskaidomas; padaro vaikų žaislus higieniškai švarius ir švytinčius.

Naudojimo instrukcija: tinka žaislams ir kitiems vaikų daiktams dezinfekuoti. Pasukite apsauginį laikiklį į padėtį "Spray" ir purškite tiesiai ant norimo nuvalyti paviršiaus, po 30 sekundžių nuvalykite švaria šluoste. Venkite kontakto su akimis. Jei pateks į akis, skalaukite su vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: BENTLEY ORGANIC

Bentley Organic tai Jungtinėje Karalystėje įkurta kompanija, turinti 150 metų patirtį muilo gamybos pramonėje. Visi Bentley Organic gaminiai turi ekologišką sertifikatą, patvirtintą Jungtinės Karalystės Soil Association.

Kilmės šalis: Didžioji Britanija

 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Bentley Organic Bio žaislų purškiklis (valiklis) 500 ml

Bentley Organic Bio žaislų purškiklis (valiklis) 500 ml

Nauja prekė.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: