FIDGET SPINNER - SPINERIS MĖLYNAS

Nauja prekė

MĖLYNAS

Smulkiau

1,50 € su PVM

-2,50 €

4,00 € su PVM

Apie prekę

Fidget spinneris (spineris)-suktukas – tai relaksacinis žaislas, kuris atpalaiduoja, nuima stresą, ramina, padeda susikoncentruoti. Šis žaislas, telpantis į delną, yra patogus naudoti bet kur ir bet kada. Juo galima linksmai atlikti su draugais įvairius triukus, žaidimus, išbandyti sukimosi laiką. Kiekviena spinerio rūšis turi savo ypatumų: sukimosi greitį, laiką, svorį.

Fidget spinneris skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, darbe patiriantiems daug streso. Suktukas pakeičia tokius nervinius impulsus, kaip kojos judinimas, tušinuko spragsėjimas ar kramtymas ir t.t. Vaikams tai didelis stimulas atsitraukti nuo kompiuterinių žaidimų, filmukų žiūrėjimo. Jie mieliau eina su draugais į kiemą pažaisti spineriais-suktukais. Tai skatina bendravimą, judėjimą, lavina vaizduotę, nes norisi vis kitaip išsukti spinerį. Kai kuriems vaikams padeda lengviau užmigti, tiesiog pakanka ramiai pasukti fidget spinnerį keliolika minučių ir nusiraminęs vaikas po sunkios visos dienos ramiai užmiega.

Fidget spinner (suktukas) yra patogus naudoti visiems ir visada – darbe, mokykloje, parduotuvėje, automobilyje, namuose, lovoje, lauke – kur tik panorėsite ten ir suksite. Šis žaislas neskleidžia jokio pašalinio garso; kompaktiškas, nes telpa delne; sukasi nuo 2 iki 6 minučių; ramina, atpalaiduoja, prablaško ir atlieka dar daug gerų dalykų! Todėl siūlome įsigyti Fidget spinerį-suktuką jau dabar mūsų parduotuvėje!

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

FIDGET SPINNER - SPINERIS MĖLYNAS

FIDGET SPINNER - SPINERIS MĖLYNAS

MĖLYNAS

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: